Oman Air Holidays sizler için özenle hazırlanmış otel paketleri sunmaktadır. Maskat’ın birçok güzel Otellerinden birinde en iyi fiyatlarımızın tadını çıkartın.Umman; Lüks oteller, Gezi Otelleri, Spa Otelleri Dalış Otelleri başta olmak üzere tüm bütçelere ve zevklere hitap eden muhteşem bir tesis yelpazesine sahiptir.

Umman ziyaretinizde en doğru otel için tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz.


Maskat Otel Paketleri

En iyi otellerde en iyi fiyatlarla konaklamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Maskat; Lüks oteller, Gezi Otelleri,Spa Otelleri , Dalış Otelleri başta olmak üzere tüm bütçelere ve zevklere hitap eden muhteşem bir tesis yelpazesine sahiptir.


Salalah Otel Paketleri

Oman Air uçuşunuza geniş konaklama imkanlarimizdan size en uygun olanını seçerek ekleyebilirsiniz. Salalah; Lüks oteller, Gezi Otelleri, Spa Otelleri, Dalış Otelleri başta olmak üzere tüm bütçelere ve zevklere hitap eden muhteşem bir tesis yelpazesine sahiptir.


Khasab Otel Paketleri

Oman Air uçuşunuza geniş konaklama imkanlarimizdan size en uygun olanını seçerek ekleyebilirsiniz. Musandam; Khasab, Lüks oteller, Gezi Otelleri, Spa Otelleri ,Dalış Otelleri başta olmak üzere tüm bütçelere ve zevklere hitap eden muhteşem bir tesis yelpazesine sahiptir. Dibba ve Zighy Körfezi’ne Khasab'dan doğrudan ulaşım yoktur, ancak Ras Al Khaimah üzerinden ulaşım mümkündür.


By continuing to browse omanair.com, you agree to our terms of useprivacy policy and the use of cookies. For more information, please review our cookie policy.