Oman Air, Umman Sultanlığı Sivil Havacılık Sektörü’nün bayrak taşıyıcı şirketidir,1993 yılında faaliyete geçip, bölgesel bir havayolu olarak yola çıkan Umman’ın ulusal taşıyıcısı, kurulduktan sonraki yıllarda hızlı bir büyümeye tanıklık etti. Bugün, dünyanın dört bir yanındaki şehirleri Umman'a bağlayan büyük, global bir havayolu olarak kabul edilmektedir. Oman Air, Maskat'ı Ortadoğu'da önemli bir trafik merkezi haline getirerek ticari, endüstriyel ve turizm sektörlerini desteklemede önemli bir rol oynadı.

Oman Air filosu, modern,yakıt tasarruflu, etkileyici ve ödüllü iç mekanlara sahip uçaklardan oluşmaktadır. Güvenliği ve genel performansı artırmak için uçaklar ultra-modern uçak içi servis ekipmanlarıyla donatıldı. Yeni teknoloji, planlama ve ürün yeniliğine yapılan yatırım, Oman Air'i havacılık endüstrisinin ön saflarına taşıdı.

Oman Air, uçak içi ürün ve personel hizmetinin kalitesi sayesinde 5 Yıldızlı Havayolu olarak onaylanmıştır.Oylama; koltukları, seyahat kitlerini, yiyecek ve içecekleri, Uçak İçi Eğlence sistemini, temizliği ve daha fazlasını değerlendirir. Hizmet oylaması hem kabin personeli hem de yer personeli içindir.

Ulusal taşıyıcı bu yıl bir kez daha “Ortadoğu’nun Öncü Havayolu 2020: Business Kabin“ ve “Orta Doğu'nun Öncü Havayolu 2020: Ekonomi Kabin“ ödüllerine layık görüldü.

Kısa süre önce, Oman Air, Orta Doğu'ya hizmet veren ve dünyanın en iyi First Kabin deneyimini sağlayan en iyi havayolu olarak kabul edildi.


By continuing to browse omanair.com, you agree to our terms of useprivacy policy and the use of cookies. For more information, please review our cookie policy.