Uçuşumuza hoş geldiniz! Büyüyen Boeing 787 filomuza yeni eklenen Dreamliner modeli, uçak teknolojilerindeki en son yenilikleri içeriyor. Her yolculuğun konforlu geçmesini sağlamak amacıyla kabin içi titizlikle tasarlandı. Oman Air, tüm kabinlerde bir dizi yenilikçi tasarımın yanısıra sizlere yeni First Class özel süitini tanıtmaktan gurur duymaktadır.
Misafirlerimiz egzotik deneyimlere inanan,muhteşem doğal mirasımızın korunmasına özen gösteren, eşsiz misafirperverliğinden ödün vermeyen çok uluslu kabin ekibimiz tarafından hizmet almaya devam edeceklerdir.

Card image cap
Gökyüzündeki En Büyük Pencereler
Daha yüksek nem için gelişmiş hava filtreleme sistemlerine sahip klima kontrolleri, uçuş boyunca kuruluk etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur.
Uçak 43.000 feet’e kadar yükseldiğinde bile kabin basıncı 6.000 gibi hissedillir ve böylelikle daha az baş ağrısı, baş dönmesi ve daha az yorgunluk gibi konforlu bir uçuş deneyimlersiniz.
Card image cap
Geliştirilmiş hava kalitesi ve düşük kabin basıncı
Daha yüksek neme ve gelişmiş hava filtreleme sistemlerine sahip klima kontrolleri kuruluk etkilerinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Uçak 43.000 feet’e kadar yükseldiğinde bile kabin basıncı 6.000 gibi hissedillir ve böylelikle daha az baş ağrısı, baş dönmesi ve daha az yorgunluk gibi genel refahı iyileştirici bir uçuş deneyimlersiniz.
Card image cap
Daha sessiz kabinler
İniş-kalkış ve uçuş sırasında daha sessiz olması tasarlanmış motor gücü sayesinde yolcunun yorgunluk hissine olumsuz bir şekilde etki eden faktörlerden biri olan gürültü de en aza indirilir.
Card image cap
Dinamik Aydınlatma
Kişiye özel aydınlatma ayarları; uçakta karşılama ,yemek yeme, dinlenme ve uyku sırasında özel ayarlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ayarlar, kalkıştan inişe tüm yolculuk boyunca genel ruh halini olumlu yönde arttırmakla kalmaz, aynı zamanda misafirlerin uçuş bitiminde daha iyi hissetmelerini sağlar.
Card image cap
Malzemelerde en son teknolojiler
Hafif kompozit malzemelerin genişletilmiş kullanımı, gövde ve kanat dahil olmak üzere uçağın yüzde 50'sini oluşturmaktadır.Gövde, paneller yerine tek parça olarak üretildiğinden, tüm bu faktörler üretim sürecinde malzeme israfını azaltır ve daha fazla yakıt verimliliği sağlar.

By continuing to browse omanair.com, you agree to our terms of useprivacy policy and the use of cookies. For more information, please review our cookie policy.